Home

Wojsko
Systemy masztowe produkowane przez Will-Burt (GEROH) są najnowszej generacji, wielokrotnie sprawdzone oraz testowane w najtrudniejszych warunkach bojowych.
Telekomunikacja
W tym segmencie regulacje narodowych organów wymagają aby instalacje nadawczo -odbiorcze umieszczane na systemach masztowych gwarantowały wydajną oraz wolna od zakłóceń częstotliwości pracę.
Policja, ochrona mienia
Systemy masztowe Will-Burt (GEROH) są wykorzystywane przez liczne służby bezpieczeństwa. Aktualnie firma współpracuje przy kilku projektach wymagających spełnienia wymagań zarówno, na poziomie krajowym, jak i międzynarodowym.
Straż pożarna, ratownictwo
Od 70 lat systemy masztowe firmy Will-Burt (GEROH) znajdują zastosowanie w służbach ratowniczych. Swoją niezawodność w działaniu maszty potwierdzają w codziennym ich użytkowaniu, bez względu na warunki pogodowe.

Rodzaje masztów

SUNDOOR TECH Sp. z o.o. wcześniej LETRONA POLSKA Sp. z o.o. działająca na rynku polskim od 2001 roku specjalizuje się w sprzedaży różnorodnego typu masztów przeznaczonych dla odbiorców cywilnych i wojskowych.

Elektryczne

Pneumatyczne

Mechaniczne (ręczne)

Przenośne

specjalne

Oświetleniowe

O firmie

SUNDOOR TECH Sp. z o.o. wcześniej LETRONA POLSKA Sp. z o.o. działająca na rynku polskim od 2001 roku

Specjalizuje się w sprzedaży różnorodnego typu masztów przeznaczonych dla odbiorców cywilnych i wojskowych.

Produkty Haacon

Grupa HAACON jest uznanym na świecie producentem wszelkiego typu urządzeń dźwigowych oraz systemów podnoszenia, poziomowania oraz manewrowo – załadunkowych.

Systemy podnoszące

Systemy podnoszenia kontenerów stosowane są, gdy nie ma do dyspozycji infrastruktury przystosowanej do dużych ładunków.

Sprzęt podnoszący dla przemysłu

Napędy do śluz znajdują zastosowanie na rzekach, strumieniach, do regulacji poziomów wody w kanałach oraz elektrowniach.